SIA ARME pirmsākums meklējams tālajā 2006. gadā, kad izvērtējot agrotehnikas tirgus piedāvājumu apvienojumā ar kaislību pret traktoriem, radās ideja izveidot ARME – uzņēmumu, kas piedāvā lauksaimniecības, dārza un meža tehniku.

Šo nu jau 12. gadu laikā esam kļuvuši par uzticamu sadarbības partneri agro kultūrā, kas panākts ar klientu vajadzību apmierināšanu augstā līmenī.

Mūsu galvenais darbības virziens ir jaunas un lietotas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība dažādiem ikdienas darbiem. Pie mums pieejams plašs agregātu klāsts: pļaujmašīnas, arkli, vagotāji, piekabes, šķeldotāji, zemes frēzes, motobloki, dažādas jaudas traktori, u.c. Papildus, SIA ARME nodrošina iegādātās tehnikas piegādi Jums ērtā vietā un laikā, kas iepriekš tiek saskaņots ar klientu, kā arī traktotehnikas remontu gan uz vietas pie SIA ARME, gan pie klienta.
Mēs uzpērkam arī dažādu marku lietotus traktorus un piedāvājam iespēju šo veco tehniku novirzīt kā pirmo iemaksu jaunas tehnikas iegādei.

Uzņēmumā SIA ARME augstu tiek vērtēts komandas darbs, godīgums, radošums, apņēmība un profesionalitāte.

SIA ARME garantē izcilu kvalitāti, kas balstās uz individuālu pieeju katram klientam, augsti kvalificētiem speciālistiem, inovatīvas izstrādes prakses izmantošanu, atbilstošāko izstrādes rīku piemērošanu kā arī kreativitāti un motivējošu darba atmosfēru.

Mūsu galvenās vērtības ir:
1. Līgumu ievērošana un kvalitāte;
2. Atvērta komunikācija;
3. Nepārtraukta zināšanu pilnveidošana;
4. Darbinieku motivācija;
5. Apmierināti klienti un partneri.